Żel budujący podstawą dobrej stylizacji paznokci

Czy masz problem z utrzymaniem twardych i mocnych paznokci? Czy są one podatne na uszkodzenia albo trudno jest ci je zapuścić? A może chcesz po prostu je przedłużyć, ale tak, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

We wszystkich trzech przypadkach sposobem jest wykorzystanie najnowszych technologii w stylizacji paznokci. Dzięki nim udało się stworzyć produkt idealny – żel budujący. To właśnie on staje się coraz częściej podstawą każdej stylizacji, która ma za zadanie być trwała i wytrzymała.

Czy każdy poradzi sobie z żelem budującym?

Żel budujący może być używany w kilku celach. To sprawia, że jest produktem wszechstronnym i uniwersalnym. Dzięki swoim właściwościom zyskuje coraz większą popularność. Nie tylko wśród kosmetyczek i stylistek paznokci, ale także wśród kobiet, które stylizują swoje paznokcie samodzielnie – w domu.

Ogromną zaletą, jaką odznacza się żel budujący, jest łatwość jego użycia. To właśnie dlatego każda z nas może bez problemu go wykorzystać. Oczywiście na początku mogą pojawiać się pewne niedociągnięcia. Ale wszystko jest kwestią wprawy i nie daj sobie wmówić, że nie poradzisz sobie z tym sama!

Utwardzenie naturalnej płytki

Jeśli Twoje paznokcie są cienkie i łamliwe, żel budujący będzie świetnym rozwiązaniem, aby je wzmocnić. Po pierwsze – cienka warstwa żelu sprawi, że będą grubsze i bardziej wytrzymałe, na przykład na uderzenia lub działanie środków chemicznych. Ktoś jednak może powiedzieć, że to krótkotrwałe rozwiązanie. Niekoniecznie – ponieważ płytka paznokcia będzie pod warstwą żelu bezpiecznie rosnąć.

Wszystkie czynniki, jakie działają na nią na co dzień, będzie chronił produkt żelowy. Może się okazać, że po jego ściągnięciu paznokcie będą w tak dobry stanie, że jego ponowne nałożenie nie będzie już potrzebne! Również jako podstawa dalszej stylizacji żelowej lub hybrydowej żel budujący sprawdzi się świetnie. Sprawi, że produkty będą utrzymywały się na płytce lepiej i dłużej.

Zapuszczenie długich, naturalnych paznokci

Jeśli zawsze marzyłaś o długich paznokciach, ale nigdy nie udało Ci się ich zapuścić – w tym wypadku także przydatny okazuje się żel budujący. Nieważne, czy tak wyżej, masz problem z łamliwością paznokci i ich słabym stanem, czy podczas zapuszczania uszczerbił ci się tylko jeden z nich.

Wykorzystując żel budujący możesz zapuścić swoje paznokcie do takiej długości, o jakiej marzysz. Później możesz z niego zrezygnować albo zabezpieczać płytkę przy każdej stylizacji. Produkt jest zupełnie bezpieczny, więc nie masz co się obawiać jego regularnego używania.

Przedłużanie paznokci na formie

To wybór dla nieco bardziej zaawansowanych, ponieważ wymaga pewnych umiejętności. Ale także tego możesz się sama nauczyć, korzystając chociażby z wiedzy w internecie. Przedłużanie paznokci na szablonie nie jest trudne, a potrzebne są do niego dwie rzeczy – szablon i żel budujący. Cała reszta to akcesoria, których używasz do normalnej stylizacji żelowej lub hybrydowej.

Przedłużanie żelem budującym ma pewną przewagę nad innymi technikami. Mianowicie – wygląda bardzo naturalnie i niemal nie da się go odróżnić od naturalnej płytki. Dzięki temu wykorzystasz tę technikę także w sytuacjach awaryjnych. Na przykład wtedy, kiedy czeka cię impreza, a jeden z paznokci właśnie się połamał. Albo po prostu nie chcesz skracać wszystkich przez jednego buntownika!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here