Jak zmienić imię na FB?

Może się zdarzyć, że będziemy chcieli zmienić dane naszego konta na Facebooku. Wszystkie dane, które wcześniej wprowadziliśmy, mogą zostać zmienione. Możemy zmienić adres e-mail, numer telefony, datę i miejsce urodzenia, a także imię.

Jak zmienić imię na FB?

Jak zmienić imię na FB?Jeżeli robimy to z poziomu komputera, musimy wejść przez przeglądarkę na stronę facebook.com i zalogować się. Będziemy mieli widok na tablicę. Należy teraz kliknąć na ikonkę strzałki skierowanej do dołu, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Rozwinie nam się lista z różnymi pozycjami, z które musimy wybrać przedostatnią – „Ustawienia”. Wyświetlą nam się ogólne ustawienia konta, gdzie pierwszą pozycją będzie właśnie imię i nazwisko. Aby je zmienić, klikamy „edytuj”. W otwartym oknie będziemy mieli możliwość zmiany pierwszego i drugiego imienia oraz nazwiska. Wpisujemy takie, na jakie chcemy zmienić, a następnie klikamy „Podgląd zmiany”. Następnie trzeba podać hasło i zapisać zmiany. Trzeba pamiętać, że po tej zmianie, kolejna zmiana imienia i nazwiska nie będzie możliwa przez 60 dni. Facebook również przestrzega, żeby nie używać żadnych przypadkowych słów ani nietypowych kombinacji łączących małe i duże litery z innymi znakami.

Warto wiedzieć, że zmiany tych danych możemy również dokonać z poziomu telefonu

Jak zmienić imię na fb, korzystając z aplikacji na smartfonie? Oczywiście musimy się zalogować na nasze konto. Następnie klikamy na ikonę trzech kreseczek, która znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. Teraz w dolnej części listy musimy znaleźć pozycję ustawienia wejść w nią. Dalej wybieramy „ustawienia konta”. Wyświetli nam się kolejna lista, z której wybieramy pierwszą pozycję – „Ogólne”. Teraz na samej górze będzie nasze imię i nazwisko. Aby je zmienić, klikamy w to i wprowadzamy dane, które chcemy ustawić. Wszystko musimy potwierdzić hasłem i zapisać zmiany. Pamiętajmy, żeby zmienić te informacje tylko w przypadku, kiedy jest to naprawdę konieczne, ponieważ posługiwanie się nieprawdziwymi danymi jest karalne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here