Czy po przebytej chemioterapii możliwe jest uzupełnianie włosów?

0
1056

Wielu pacjentów, którzy niedawno zakończyli terapię przeciwnowotworową, zastanawia się czy możliwe jest w ich przypadku uzupełnienie utraconych na skutek inwazyjnych zabiegów włosów, a jeżeli tak, to czy jesteśmy w stanie tego dokonać bez uciekania się do inwazyjnych procedur, których to starają się oni bazując na swoich wcześniejszych doświadczeniach unikać jak ognia.

Nie dziwi nas to, bowiem osławiona transplantacja włosów polega na dość znacznej ingerencji w strukturę skóry głowy, powodować może powstawanie na jej powierzchni nieestetycznie wyglądających blizn, a dodatkowo – nawet jeżeli jest ona przeprowadzana przez najlepszych profesjonalistów, istnieje ryzyko, że nie przyniesie ona spodziewanych rezultatów, a po kilkumiesięcznej poprawie stanu swojej fryzury zauważymy, że ponownie się ona przerzedza, a włosów, które usuwamy ze zlewu lub z poszczególnych ząbków grzebienia lub szczotki jest znacznie więcej.

Alternatywą omawianego w powyższym akapicie zabiegu jest wizualne zagęszczenie oraz uzupełnienie włosów przy wykorzystaniu wysoce zaawansowanych sprayów oraz proszków LionsHair.pl zawierających w składzie znaczne ilości włókien keratynowych, które to od razu po aplikacji przywierają do naturalnie wyhodowanej fryzury, sprawiając, że prezentować się ona będzie nad wyraz elegancko i zdrowo. Co równie ważne, specyfiki te mają charakter hipoalergiczny, a więc nawet jeżeli stosować je będziemy relatywnie często, nie wystąpi ryzyko że powodować będą one podrażnienia lub reakcje alergiczne. Wizualna poprawa wyglądu włosów jest również korzystna z uwagi na fakt, iż efekt nie tylko jest błyskawiczny, ale i utrzymuje się przed dość długi okres czasu, a więc możemy być pewni, że po opuszczeniu salonu i udaniu się do domu na spoczynek, następnego dnia nie wystąpi konieczność ponawiania terapii – będziemy się mogli cieszyć długimi, gęstymi i bujnymi włosami przez kilka dobrych tygodni lub nawet miesięcy (w zależności od prowadzonego stylu życia)!

Można także pomyśleć nad uzupełnianiem włosów za pomocą systemów włosów. W tej chwili to jeden z najnowszych trendów zagęszczania i uzupełniania włosów. Wiodącą firmą zajmującą się w tym zakresie jest https://secondhair.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here