W świecie gotyckiej biżuterii: jak wybrać pierwszy naszyjnik

Chcesz stworzyć swoją kolekcję alternatywnych i gotyckich naszyjników, ale nie wiesz od czego zacząć ani czego szukać? Spokojnie – pomożemy Ci znaleźć czarny naszyjnik na każdą okazję! Przeczytaj ten artykuł do końca, a Twoja gotycka garderoba będzie o krok od idealnego dopełnienia klimatyczną biżuterią.

Naszyjniki w stylu gotyckim – czysta magia!

Dodaj ostatnie poprawki do swojego gotyckiego wyglądu, dzięki bogatemu asortymentowi gotyckiej biżuterii jaki jest dostępny w sklepach alternatywnych. Bez względu na to, czy polujesz na średniowieczną biżuterię, hokery z koronki, czarny naszyjnik w stylu lolity i gotycki dusik z krzyżem, na pewno znajdziesz idealny dodatek do swojej kolekcji. Jednak jak przejść przez ten tak duży wybór gotyckich naszyjników i wybrać te idealnie dopasowane do swojego looku? Jeśli dopiero szukasz swojej gotyckiej tożsamości – sprawdź koniecznie poniższe kilka popularnych wzorów, wśród których na pewno znajduje się ten, który stanie się Twoim ukochanym czarnym naszyjnikiem – amuletem i dopełnieniem perfekcyjnego stroju.

Propozycja #1: wisior z jednorożcem

Jednorożec – uwielbiany w szczególności przez fanki stylu pastel goth to subtelny znak miłości, oddania i siły. Taki czarny naszyjnik, symbolizowany przez wyjątkowo piękną, wielką bestię mitologiczną – głową i szyją jednorożca i na cienkim łańcuchu może być wspaniałym początkiem magicznej kolekcji biżuterii.

Propozycja #2: naszyjnik na pograniczu życia i śmierci

Jeśli rozglądasz się za czarnym naszyjnikiem który pozwoli Ci na wyrażanie bólu bezustannej męki i wygasłej miłości, wariant w tragicznej odsłonie połączenia czaszki i serca wpisze się w tę wizję doskonale. Szczególnie, jeśli postawisz na bardzo duży, wypolerowany cyrkoniowy naszyjnik z zakończeniem w kształcie serca, ale w połączeniu ze szczegółowym profilem czaszki. Możesz też czarny wisiorek zamienić na delikatniejszą wersję, gdzie ozdoby są osadzone na podwójnie wiązanej satynowej wstążce.

Propozycja #3: krzyż i bluszcz

Upływ czasu zaciemnia prawdę, a na pokładach zgnilizny kwitnie piękno i liryczność. Jeśli czujesz, że to zdanie trafia prosto w Twoje serce – odlany, postarzany i wypolerowany krzyż, umieszczony na czarnym naszyjniku i zarośnięty biżuteryjnym bluszczem po prostu musi stać się początkiem Twojej kolekcji biżuterii gotyckiej, a przynajmniej – jej integralnym elementem.

To jednak zaledwie mała odsłona bezgranicznych wisiorów dla gotek. W trakcie przeglądania różnych wariacji z pewnością poczujesz, który czarny naszyjnik przyciąga Cię silniej niż magnes.

Czarny naszyjnik znajdziesz na https://restyle.pl/pol_m__BIZUTERIA_Naszyjniki-368.html.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here