domowy alarm

W dzisiejszych czasach lubimy chronić naszą prywatność, w tym także rzeczy materialne, na które tak ciężko pracujemy. Poświęcając czas na wyposażanie naszych domów i mieszkań w nowoczesne sprzęty, elektronikę, czy nawet unikatowe meble i dodatki warto zastanowić się nad uzupełnieniem wnętrz o jeszcze jeden dodatkowy element w postaci systemu alarmowego.

System alarmowy do domu zapewnia nam możliwość monitorowania naszej prywatnej przestrzeni, w tym także zdalnie poprzez alarm na telefon Dione. Zestaw alarmowy z ochronadione.pl pozwoli na wykrycie włamania, pożaru, czy też gazu wraz z podglądem i weryfikacją alarmu z kamery.

Nowoczesne systemy alarmowe z ochronadione.pl są w pełni kompatybilne z różnymi rodzajami telefonów pozwalając na nadawanie różnym użytkownikom różnych uprawnień, co skutecznie umożliwia korzystanie z systemu także np. przez dorastające dzieci czy innych użytkowników naszych domostw (np. ekipa sprzątająca, wybrani członkowie rodziny). System alarmowy do domu jest coraz ważniejszym elementem zabezpieczenia przed kradzieżą.

W sytuacjach, gdy wyjeżdżamy w delegacje, czy na dłuższe wakacje chcemy mieć pewność, że nadal mamy kontrolę nad naszym domem czy mieszkaniem, a zastosowanie alarmu na telefon daje nam tą możliwość. Wystarczy jedynie dostęp do internetu, by z najodleglejszych miejsc na świecie nadal mieć podgląd na własne cztery kąty i móc monitorować sytuację. Tym samym do lamusa odchodzą czasy, gdy musieliśmy prosić sąsiada czy najbliższą rodzinę o podejście od czasu do czasu do naszej nieruchomości by wyjąć przysłowiowe listy ze skrzynki, których nawarstwianie się daje sygnał, że nie ma nas w domu, czy obejście nieruchomości w celu naocznej oceny sytuacji, czy jest wszystko „w porządku”.

Aktualnie dostajemy proste i intuicyjne rozwiązanie w postaci zestawu alarmowego z ochronadione.pl, które daje nam pełną samodzielność w kontroli naszych nieruchomości i podejmowanie reakcji w razie pojawiania się ryzyka (wezwanie ochrony czy pomocy). Rozwiązaniem mogą być również zainteresowani posiadacze kilku lokali mieszkaniowych czy wielu nieruchomości, na których monitoringu nam zależy. Każdy zestaw alarmowy z ochronadione.pl uda się tak skonfigurować by w pełni odpowiadał na indywidualne potrzeby użytkownika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here