pielęgnacja

Koreańska pielęgnacja ro zdecydowanie bardzo czasochłonny , ale jakże efektywny proces. Jego czasochłonność istnieje z faktu, iż zawiera on, aż 10 kroków, które musimy w odpowiedniej kolejności wykonać. Czym jest i na czym polega sekret koreańskiej pielęgnacji? 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/koreanska-pielegnacja/

Koreańska pielęgnacja twarzy

W Polsce taka pielęgnacja zyskała na popularności wraz z wypuszczeniem książki autorstwa Charlotte Chop pod tytułem „Skręty urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji”. Bardzo zachęciło to wiele kobiet na całym świecie do zainteresowania się pielęgnacją. Sięgały po nią nie tylko kobiety, które były pasjonatkami makijażu i pielęgnacji, ale także te, które stawiały dopiero pierwsze kroki w tym temacie.

Na czym polega koreańska pielęgnacja? 

Polega ona przede wszystkim na oczyszczaniu, złuszczaniu i nawilżaniu naszej cery. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy te kilkanaście procesów mycia będzie przynosiło efekty?  Jedni twierdzą, że jest to jak najbardziej, a inni uważają zupełnie inaczej i zastanawiają się kto ma to wszystko czas. W końcu jest to aż 10 kroków każdy należy wykonać osobno, indywidualnym produktem.

Czy koreańska pielęgnacja działa?

Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. To, co będzie idealne dla naszej koleżanki dla nas może być czymś co kompletnie się nie sprawdzi. Najlepszą metodą na sprawdzenie tego jest oczywiście testowanie. Jeśli temat koreańskiej pielęgnacji jest dla nas ciekawy, polecamy zakup takich kosmetyków i testowanie ich przez jakiś okres czasu np. kilka miesięcy, dopiero po jego upływie rezultaty będą widoczne.

Kiedy szukamy w internecie koreańskich produktów do pielęgnacji,  często znajdujemy zestawy, które są tak bardzo drogie, że musielibyśmy chyba z miesiąc niczego nie jeść. Wynika to z dużej ilości czynników, jednak koreańska pielęgnacja nie narzuca nam danego produktu czy  konkretnej firmy. W Polsce możemy kupić wiele dobrych jakościowo produktów, które wpisują się w te marginesy.

Koreańska pielęgnacja – krok po kroku

  1. Demakijaż
  2. Oczyszczanie
  3. Peeling
  4. Tonizowanie
  5. Esencja
  6. Serum, ampułki lub koncentraty
  7. Maseczki
  8. Krem pod oczy
  9. Nawilżanie
  10. Krem UV

Zobacz też: http://www.panprezent.pl/adopcja-zwierzaka-krok-po-kroku/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here