Biżuteria męska

Zazwyczaj biżuteria jest kojarzona z płcią piękną. W przypadku mężczyzn tego typu dodatek jest uznawany za niemęski. Czy faktycznie tak jest? Nic bardziej mylnego! Nie trzeba daleko szukać, wystarczy zajrzeć do modowych magazynów lub do mediów społecznościowych, coraz więcej mężczyzn nosi biżuterię. Jest to znakomite urozmaicenie swojej codziennej stylizacji!

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/bizuteria-meska/

Jaka biżuteria dla Panów jest odpowiednia?

Najczęściej wybieraną biżuterią przez Panów są różnego rodzaju łańcuszki oraz bransoletki. Chociaż w ostatnim czasie równie często można zaobserwować na męskich dłoniach sygnety. Gdy chociaż przez chwilę poobserwujemy mężczyzn, którzy nas mijają na ulicy skupimy swoją uwagę na detalach ich stroju. Jeden chłopak będzie miał w uszach kolczyki, a inny komplet bransoletek rzemykowych a nadgarstku. Gdy zaczniemy się zastanawiać, dojdziemy do wniosku, że dodatki tego typu to norma w dzisiejszych czasach.

Równie popularne stały się też dewocjonalia, nie tylko wśród mężczyzn, ale też kobiet. Co chwilę możemy spotkać kogoś kto ma na swojej szyi łańcuszek z krzyżykiem lub medalion matki boskiej. Nie możemy zapominać również o obrączkach, które są też pewnego rodzaju biżuterią.

Jaką biżuterię powinien posiadać każdy facet?

Jak już ustaliliśmy, biżuteria męski w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego. Każdy mężczyzna powinien posiadać kilka dodatków, które są must have. Jakich dokładnie? Przede wszystkim nieśmiertelnik i zegarek. Są to ponadczasowe elementy, które idealnie dopasują się do casualowej mody. Każdy mężczyzna powinien posiadać chociaż jeden model zegarka, ponieważ jest to symbol stylu i dojrzałości. Z kolei nieśmiertelniki z jednej strony jest klasycznym, ponadczasowym dodatkiem, ale z drugiej nowoczesną biżuterią. Czym się charakteryzuje? Są to srebrne blaszki, które w niektórych wersjach posiadają dodatkowe wytłoczenia. Taki nieśmiertelnik może również zostać wykonany na zamówienie, wtedy będzie spersonalizowany. Posiadają taki element stroju możemy czuć się nie tylko modnie, ale też elegancko.

Zobacz też: http://www.alniko.pl/wieczor-kawalerski-impreza-zycia/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here