fryzury męskie zaczesane do tyłu

W dzisiejszych czasach wygląd ma bardzo ważne znaczenie. Przede wszystkim sprawa tak wygląda, jeśli chodzi o kobiety, które chcą zawsze być świetnie ubrane i bardzo często muszą być, ponieważ zależy to od podpisania jakiegoś kontraktu czy umowy. Kobiety uwielbiają także zmieniać swoje fryzury. Ale nie można zapominać, że mężczyźni szczególnie to młodsze pokolenia także lubi eksperymentować z ubieraniem i włosami. Często widzimy, w jak różnych ubraniach chodzą mężczyźni. Ich szafy wypełnione są prawie tak samo, jak szafy kobiet. Jeżeli chodzi o fryzury to męska płeć zmienia je nawet częściej, niż żeńska. Oczywiście jest to spowodowane tym, że mężczyzna nie często ma długie włosy, więc często je obcina, co oznacza, że może często kombinować z nowymi fryzurami. W ostatnim czasie możemy zauważyć, że fryzury męskie zaczesane do tyłu robią bardzo dużą furorę wśród mężczyzn.

Fryzury męskie zaczesane do tyłu

Takie fryzury furorę robią również u kobiet, ponieważ paniom bardzo podobają się mężczyźni z taką fryzurą, co stwierdziły w ankietach i badaniach przeprowadzonych przez znany salon fryzjerski z USA. Chciałbym Wam teraz podać kilka fryzur tego typu, abyście mogli wybrać najlepsze dla siebie.

W pierwszej kolejności warto powiedzieć o samuraju czy jak kto woli cebuli. Jest to charakterystyczna fryzura, która odznacza się długimi włosami u góry, które zostają zaczesane i bardzo często spięte z tyłu oraz bardzo krótkimi włosami po bokach i z tyłu. Fryzura przyszła do nas oczywiście z USA kilka lat temu i na początku nie zdobyła dużego zaufania wśród mężczyzn jednak teraz wybierana jest bardzo często. Jedyny jej problem to długie zapuszczanie włosów. Do tej fryzury trzeba mieć minimum 15 cm włosów z przodu głowy co oznacza, że musimy zapuszczać je ponad rok.

Różne rodzaje fryzur

Druga bardzo popularna fryzura zaczesywana do tyłu to ta, którą mogliśmy zobaczyć u Brada Pitta w filmie Furia. Jest to dość podobna fryzura do tej pierwszej, jeśli chodzi o boki i tył jednak na górze mamy dużo krótsze włosy z przodu, które przechodzą w jeszcze krótsze w miarę schodzenia w tył głowy. Wygląda to świetne jednak trzeba to pielęgnować i dość często używać lakieru czy żelu, aby te włosy zostały tak zaczesane.

Mężczyźni bardzo często wybierają także fryzurę, gdzie włosy na górze są dość długie jak w dwóch poprzednich, ale boki i tył im nie odstają z długością, a wszystko zaczesane jest starannie do tyłu. Fryzurę tą na pewno można polecić mężczyznom, którzy lubią elegancję i świetny styl.

Warto zwrócić także uwagę na włosy z przodu zaczesane do tyłu, jednak na górze i troszkę z tyłu dużo krótsze. Można to porównać do takiej fali, która w miarę schodzenia w tył głowy się zmniejsza. Taka fryzura też świetnie wygląda i jest bardzo stylowa i elegancka.

Oczywiście jest dużo więcej fryzur męskich. Jednak według mnie te zaczesane do tyłu są naprawdę świetne i sam od dłuższego czasu wybieram tą na Brada, co wygląda niesamowicie Jeśli jednak wolicie inny to czemu nie. Każdy ma inny gust.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here