bliźniaki Łomianki

Coraz więcej mieszkańców dużych miast przeprowadza się na przedmieścia w poszukiwaniu ciszy i spokoju. Okazuje się, że podwarszawskie miejscowości oferują naprawdę wiele w tym zakresie. Propozycje deweloperów są różne, to nie tylko nowe domy. Łomianki i inne lokacje oferują na przykład zabudowę szeregową albo bliźniaki. Łomianki są zresztą jedną z najbardziej popularnych lokalizacji. Położone tuż pod Warszawą, ze świetną infrastrukturą, do tego w niedalekiej bliskości od łona natury. Tu jest wszystko, czego potrzebuje wymagający inwestor.

Czy warto wybierać bliźniak do mieszkania?

Oczywiście, że tak, bo to namiastka domu wolnostojącego, ale za to jaka okazała. Bliźniak daje przestrzeń, ogromną swobodę i własny ogród z tarasem, idealny do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Trzeba też zauważyć, że za bliźniaka zapłacimy znacznie mniej niż za dom jednorodzinny. Cena takiej nieruchomości jest zwykle zbliżona do przeciętnego mieszkania w Warszawie.

Co ciekawe, dzisiaj to właśnie bliźniaki są najczęściej wybieranym typem nieruchomości. Do wad można zaliczyć sąsiedztwo, bo jednak nigdy nie wiemy, na jakich sąsiadów się trafi. Zabudowa bliźniacza sprawdza się jednak doskonale, jeśli mamy w planach inwestycję z zaprzyjaźnioną rodziną czy innymi członkami rodziny.

Gdzie kupić bliźniak?

Najlepiej wybierać nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w lokalizacjach blisko stolicy i wspomniane Łomianki są doskonałą propozycją. Warto patrzeć na dogodny dojazd do Warszawy, bo to w tym mieście najczęściej pracujemy. Co więcej, nieopodal domu powinny znaleźć się sklepy, przychodnia, szkoła czy przedszkole, nie powinno brakować też miejsc gastronomicznych, obiektów sportowych i rozrywkowych. Jednocześnie ogromną uwagę zwraca się na bliskość terenów zielonych, przede wszystkim lasów.

Jaki bliźniak wybrać?

Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości o średnim metrażu do 120 metrów kwadratowych. Zazwyczaj posiadają salon, kuchnię i łazienkę na parterze oraz trzy sypialnie i łazienkę na piętrze. Niektóre bliźniaki posiadają dodatkowo poddasze użytkowe. Należy wybierać te z garażem oraz okazałym ogródkiem i tarasem. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, ale też seniorów, którzy nie chcą żyć w otoczeniu zgiełku wielkiego miasta, za to szukają ciszy i spokoju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here