Alpha Industries – ikona mody ulicznej

0
568

Moda uliczna to obecnie przede wszystkim stroje o charakterze sportowym i luźnym, codziennym, idealnie sprawdzające się podczas wielu różnych aktywności. Nie bez powodu stawia się w niej przede wszystkim na jakość i charakterystyczne, często kultowe rozwiązania oraz kroje – to one sprawdzają się najlepiej. Wśród nich prym od sześćdziesięciu lat wiedzie Alpha Industries.

Początki firmy

Alpha Industries to marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, z Knoxville w stanie Tennesee. Historia przedsiębiorstwa zaczyna się w 1959 roku, kiedy siły połączyli Samuel Gelber oraz Herman Wayne, tworząc niewielki zakład odzieżowy. Dzięki rządowym rozwiązaniom wkrótce nie tylko zaczęli wypuszczać na rynek pierwsze modele swoich ubrań, ale także udało im się zdobyć pierwszy projekt pod rządowym patronatem. Tak właśnie powstała kultowa kurtka lotnicza Alpha Industries MA-1, która wciąż pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych modeli tej marki.

Kolejne sukcesy marki także związane były z projektami wojskowymi, dzięki czemu szybko wyrobiła sobie doskonałą renomę i uznanie, zarówno wśród członków wojska, jak i cywili. Nic dziwnego – od samego początku jej synonimem była najwyższa jakość i dopracowane szczegóły wszystkich strojów.

Na pierwszym miejscu kurtki

Marka Alpha Industries swoją karierę rozpoczęła, tworząc kurtki dla amerykańskiego wojska, a wymagania pod względem jakości stały się standardem firmy. Ze względu na to, iż w początkowym okresie produkowała przede wszystkim ten rodzaj wierzchniej odzieży i to dzięki niemu zasłynęła, firma bez wątpienia najbardziej znana jest właśnie dzięki nim. Skórzane kurtki Alpha Industries to wciąż niedościgniony wzór dla wielu innych twórców.

Dzisiaj w ofercie firmy oprócz skórzanych modeli możemy znaleźć też cały szereg stylowych propozycji wykonanych z innych materiałów. Kurtki Alpha Industries charakteryzują się nowoczesnym, a zarazem sportowym krojem, wygodą i jakością, dzięki czemu sprawdzają się między innymi podczas różnorodnych wypadów za miasto. Doceniają je zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Stroje codzienne na wszystkie okazje dla kobiet i mężczyzn

Oprócz kurtek marka stawia również na inne stroje, takie jak spodnie, T-shirty, longsleeve’y czy bluzy. Produkuje także dodatki, jak czapki, rękawiczki czy torby. Dzięki tak bogatej ofercie zapewnia ubrania zarówno paniom, jak i panom na wszystkie wyjścia, od zwykłych, codziennych wypadów na miasto, aż po długie wędrówki w nieznane.

Na uwagę zasługują sobie między innymi tank topy, oferowane dla przedstawicieli obu płci. Są doskonałym pomysłem na letnie wyjścia, ponieważ zapewniają wygodę i odpowiednią ochłodę nawet podczas największych upałów. Nie bez znaczenia może być także to, iż świetnie podkreślają figurę oraz mięśnie, pozwalając pochwalić się pięknym ciałem. 

Sprawdź, czy wybierzesz coś spośród nich dla siebie, czy raczej zdecydujesz się na inne stroje Alpha Industries – niezależnie od wyboru na pewno przyciągniesz uwagę dzięki tej kultowej marce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here