Tajemnice damskiej torebki

Dla mężczyzny najbardziej przerażającym miejscem na ziemi jest damska torebka. Czarna dziura, w której ginie absolutnie wszystko. Cokolwiek nie zostanie do niej wrzucone, nigdy nie będzie odnalezione. Jednym z przedmiotów, które są chętnie wrzucane do torebki jest kosmetyczka na kosmetyki. Przedmiot jeszcze bardziej tajemniczy, niż damska torebka.

Tajemnicze przedmioty, które zawiera kosmetyczka damska są równie przerażające jak samo przeszukiwanie otchłani torebki. Kolorowe kredki, pudrowanie pudełeczka i milon pędzelków często kojarzą się wręcz z obcym i przerażającym światem. Damska kosmetyczka potrafi zawierać jeszcze dziwniejsze rzeczy, takie jak „zalotka”. Do czego służy to ustrojstwo? Tego nie wie żaden szanujący się mężczyzna.

Co jeszcze potrafi się znaleźć w damskiej torebce?

Najróżniejsze różności. Oprócz, niezbędnych dla każdej kobiety, kosmetyków, na pewno można w niej znaleźć chusteczki higieniczne, portfel ze zdjęciem dzieci, partnera lub kota, książkę, którą można czytać w wolnej chwili i pyszne herbatniki na mały głód. Jedna z bohaterek kultowego serialu „Przyjaciele” w swojej torebce nosiła nawet kamienie i złotą rybkę w plastikowym woreczku. Oczywiście, inne drobiazgi znajdziemy w torebce sportsmenki a inne w torebce modnisi. Sportsmenka, zapewne będzie mieć w torebce butelkę z wodą, proteinowy batonik i gumkę do związania włosów na siłowni. Modnisia pokusi się o wrzucenie do torby pilniczka do paznokci a może nawet lampy ze światłem ultrafioletowym i hybrydowego lakieru do paznokci.

Zupełnie osobnym problem damskich torebek są wszechobecne paragony. Po każdych zakupach są beztrosko wrzucane w czeluści torebki tak długo, aż tworzą w niej miękka warstwę. Pozostaje niezbadaną tajemnicą wszechświata to, w jaki sposób kobiety są w stanie w ciągu trzydziestu dwóch sekund odnaleźć w tych piekielnych czeluściach dzwoniący telefon komórkowy. Zwłaszcza, że znalezienie kluczy zwykle zajmuje im, jak pokazują badania, nawet pięćset osiemdziesiąt razy więcej czasu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here