aplikacja do śledenia nawyków

Aplikacje do śledzenia nawyków w dzisiejszych czasach są bardzo pomocne. Większość ludzi jest nieświadoma lub ma tylko niewielką wiedzę tego co robi. Niektóre nawyki, takie jak palenie, może w znacznym stopniu zagrażać naszemu zdrowiu, inne takie jak zwlekanie i odkładanie wszystkiego na później, może wpłynąć negatywnie na naszą pracę i karierę zawodową. Ważne jest więc, aby uzyskać kontrolę nad swoimi nawykami. Może być to bardzo trudne, bo w końcu niektóre nawyki są tak zakorzenione, że robimy je bez zastanowienia. W tym celu mogą pomóc nam aplikacje do śledzenia nawyków. 

Przeczytaj też: http://ventureday.pl/aplikacja-do-sledzenia-nawykow-buduj-nawyki-latwo/ 

Habitica – aplikacja do śledzenia nawyków 

Habitica jest niezwykle kreatywna w podejściu do śledzenia i utrzymywania nawyków. Jest ona inspirowana grami wideo RPG, a każde wykonane zadanie podniesie poziom naszego awatara, dając mu dodatkową zachętę do pozostania zmotywowany. Wyjątkowy designu aplikacji inspirowany grami wideo sprawia, że śledzenie nawyków i celów jest atrakcyjne. Aplikacja nie ogranicza się jedynie do śledzenia nawyków, ale dzięki niej możemy dołączyć do znajomych oraz wykonywać zadania i misję. 

Habitshare – aplikacja do śledzenia nawyków 

Habitshare łączy w sobie serwis społecznościowy z narzędziami do śledzenia nawyków, umożliwiając rozwijanie nawyków wraz z przyjaciółmi. Aplikacja umożliwia komunikowanie się ze znajomymi w czasie rzeczywistym. Pozwala to zmotywować siebie i znajomych, a nasze cele stają się wtedy wysiłkiem zespołowym. Jest możliwość wyłączenia aspektu społecznościowego i zachowanie całkowitej prywatności. Habitshare nie pozwala jednak na planowanie zadań co miesiąc, co może być przydatny, jeżeli zazwyczaj planujemy miesięczne opłacenie rachunków. 

Habitify – aplikacja do śledzenia nawyków 

Aplikacja Habitify jest elegancka i prosta w użyciu. Pozwala na zachowanie koncentracji, pokazując nawet i pracę, które należy wykonać wcześniej. Jest idealna dla osób zapracowanych. Szczegółowe wykresy i statystyki pokazują wszystko, co musimy wiedzieć o postępach i nawykach. Aplikacja można bezproblemowo zsynchronizować z urządzeniami systemu iOS.

Zobacz też: http://www.alniko.pl/najlepsze-aplikacje-do-nauki-jezyka-obcego/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here