Jak wybrać obrączki ślubne, aby były najpiękniejsze na świecie?

0
1146

Kiedy przychodzi czas, w którym rozpoczynacie organizować swój ślub, nagle okazuje się ile jest rzeczy, które należy załatwić. Prócz samego ślubu trzeba jeszcze zorganizować całe wesele!

Warto w tym dniu pamiętać o tym, co najważniejsze, czyli o więzi, jaka zacznie Was oficjalnie łączyć gdy powiecie sobie sakramentalne ‚‚TAK’’.

Magia chwili zostanie w Waszej pamięci prawdopodobnie na zawsze, a obrączki ślubne, które sobie nawzajem założycie, będą symbolem miłości, która Was łączy.

Zaczynamy poszukiwania tych jedynych…

Wybór odpowiednich obrączek nie jest łatwą kwestią. Musicie w końcu zadecydować o tym, co będziecie nosić na swoich palcach do końca życia! Jeśli macie podobny gust estetyczny, jest to niewątpliwie łatwiejsza do ustalenia sprawa. Gorzej, jeśli Ty chcesz obrączkę w białym złocie z wygrawerowanymi Waszymi liniami papilarnymi, a Twoja druga połówka chce klasyczne obrączki w żółtym złocie.

Chociaż to i tak nie jest jeszcze największa rozbieżność, jaka może w tym przypadku mieć miejsce. Złotnikom oraz jubilerom zależy na tym, by pomóc przyszłym nowożeńcom w podjęciu decyzji, ale nie zawsze wygląda to tak, jakby chcieli. Pokazując przyszłej młodej parze wzór za wzorem wprowadzają mętlik w głowie. To co podobało się Pannie Młodej zostało zastąpione przez inny wzór, a Pan Młody nie wie już sam, co mu się podoba.

Ważne jest, by od razu powiedzieć, czego się oczekuje i wyraźnie zaznaczyć, że jest się zainteresowanym tylko obrączkami, które spełniają wcześniej podane wytyczne. Dla Was będzie to prostsze a sprzedawca będzie wiedział, co konkretnie ma Wam zaprezentować.

Często jest też tak, że rodzice doradzają wzory, które młodym niekoniecznie się podobają, ale wybierają te sugerowane, żeby sprawić im przyjemność.

Jakie to są najpiękniejsze obrączki na świecie?

Dla każdej pary inna jest definicja najpiękniejszych obrączek ślubnych na świecie. Można wybierać wśród różnych materiałów – złoto, tytan, platyna, srebro, kobalt a Ci bardzo oryginalni mogą nawet zdecydować się na obrączki drewniane. Można wybrać klasyczne proste, z odciskiem ust, linii papilarnych, matowe, z połyskiem.

Jeśli przyszła Młoda Para ma taką ochotę, może dodać do obrączek diamenty czy inne szlachetne kamienie – ta opcja jest coraz bardziej popularna w ostatnim czasie.
Jak widać, możecie stworzyć obrączkę jaką sobie wymarzycie. A żeby były najpiękniejsze, wystarczy trzymać się jednej kwestii – obrączki ślubne muszą odpowiadać Wam w 100%.

Nie mogą być wybrane przez Waszych rodziców, przez sprzedawców. Jeśli macie różne zdania – pójdźcie na kompromis i stwórzcie Wasze idealne obrączki wspólnie. Obrączki od najlepszego jubilera, noszone przez najsławniejszych ludzi, najdroższe dostępne na rynku dla niektórych mogą być najpiękniejsze, ale równie dobrze dla Was mogą one być nieszczególne.

Obrączki ślubne, które są noszone przez ludzi naprawdę zakochanych, są dla nich samych najpiękniejsze. I tak powinno być, bo to Wy je będziecie nosić na palcach przez całe życie, a nie inni ludzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here