Folia samochodowa – szybki i niedrogi sposób na zmianę koloru auta

0
855

Zmiana koloru auta za pomocą folii to szybki i nieskomplikowany sposób na odmienienie wizerunku naszego samochodu. Wystarczy na umyty i odpowiednio przygotowany samochód nałożyć folię, a następnie podgrzać ją, aby uzyskać całkowicie nową barwę lakieru. Rozwiązanie to posiada liczne zalety, dzięki którym znacząco przewyższa tradycyjne lakierowanie nadwozia.

Zalety zmiany koloru auta z użyciem folii

Za pomocą folii nakładanej na lakier możemy uzyskać wiele różnego rodzaju efektów wykończenia – takich jak mat, chrom, kameleon, strukturalny karbon czy szczotkowane aluminium. Oprócz jednorodnego koloru możemy wybrać także różnego rodzaju stylizacje, podkreślające charakter pojazdu.

Możliwe jest również zastosowanie bezbarwnej powłoki, która stanowi skuteczną warstwę ochronną na nowym pojeździe, utrzymującą jego lakier w nienagannym stanie. Folia chroni przed drobnymi zarysowaniami, negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych i soli drogowej, a także niewielkimi uszkodzeniami, wynikającymi z bieżącej eksploatacji.

Folia położona w profesjonalnym warsztacie jest niemal nie do odróżnienia od oryginalnego lakieru, zastosowanego przez producenta samochodu. W trakcie oklejania nie zachodzi konieczność rozkładania auta na części – zazwyczaj wystarczające jest czasowe usunięcie lamp i klamek, niekiedy także zderzaka. Szczególnie polecamy Itswrap.pl

Wysokiej klasy folia jest odporna na warunki atmosferyczne i mycie, a jej trwałość wynosi nawet 10 lat. Jeśli dojdzie do jej zniszczenia lub zdecydujemy się na ponowną zmianę koloru, odklejenie powłoki jest proste i szybkie, nie powodując defektów w oryginalnym lakierze.

Za pomocą folii możemy wykonywać nieskończoną ilość zmian koloru, które nie mają negatywnego wpływu na stan lakieru i nie obniżają wartości auta. Folia usunięta przed sprzedażą pojazdu nie zmienia grubości i jakości powłoki lakierniczej, które to parametry mogą być brane pod uwagę w momencie oceny historii wypadkowej pojazdu.

Ponadto aplikacja folii jest znacznie tańsza niż tradycyjne lakierowanie, dzięki czemu w szybki i niedrogi sposób możemy całkowicie odmienić wygląd naszego samochodu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here