Wagi elektroniczne oraz przyrządy do pomiarów i odmierzania mieszanek suszu i tytoniu

0
414

Każdy palacz tytoniu lub suszu wie, że nawet najmniejsza różnica w wadze konkretnych składników mieszanki potrafi zmienić jej smak. W tym względzie bardzo ważne są bowiem proporcje i odmierzanie ziarenek co do grama. Dlatego na wyposażeniu amatora mieszanek nie może zabraknąć wagi elektronicznej. W sprzedaży dostępne są urządzenia, które można używać stacjonarnie, jak również modele, które są nie większe od zapalniczki.

Wagi elektroniczne do użytku domowego

Jak już wspomniano, waga elektroniczna to jedno z ważniejszych akcesoriów palacza suszu lub tytoniu. Podstawową cechą idealnej wagi do przygotowywania mieszanek jest precyzyjność. Godne uwagi są te urządzenia, które gwarantują dokładność pomiaru co do 0,1g. Co do obciążenia, to elektroniczne wagi przygotowane są do maksymalnego udźwigu 600 g.

Do wyboru są urządzenia o bardzo prostej funkcjonalności, jak również wagi zaopatrzone w dotykowy ekran Touchscreen. Przydatnymi funkcjami są także: możliwość auto-kalibracji, czyli powrót do ustawionego wzorca oraz auto-off, tj. automatyczne wyłączenie wagi po jakimś czasie jej nieużywania.

Kupując wagę elektroniczną, warto kierować się nie tylko funkcjonalnością, ale również wyglądem i jakością wykonania. Jeśli postawimy na sprzęt takich marek jak: ASHTRAY, USA Weight Atlanta, BLscale S, HAWAII, to z całą pewnością będzie nam służyć przez lata. Jeśli ktoś zwraca uwagę na design gadżetów, to warto wiedzieć, że można zakupić wagę elektroniczną, która swoim wyglądem przypomina smartfon.

Mini wagi elektroniczne przenośne

W niektórych przypadkach liczy się również wielkość wagi. Mimo że nawet wagi stacjonarne zazwyczaj mieszczą się w kieszeni, to producenci uznali, że czasami potrzebne są jeszcze mniejsze egzemplarze. Jeśli zależy nam na tym, aby waga była jak najmniejsza, to godnym polecenia produktem jest mikro waga w zapalniczce BL Scale, wyprodukowana przez renomowaną niemiecką firmę Black Leaf.

Opakowanie wagi jest niezwykle dyskretne. Kształtem przypomina zapalniczkę benzynową. Można ją zatem zabrać wszędzie, gdzie tylko chcemy. Sprawdzi się w każdych warunkach. Urządzenie posiada funkcję tare oraz out-off. Jest idealna dla miłośników palenia i waporyzacji.  

Który sklep oferuje duży wybór wag elektronicznych oraz innych akcesoriów dedykowanych palaczom tytoniu i suszu?

Każdy palacz tytoniu lub suszu powinien sprawdzić ofertę Vaporshop.pl. Sprzedawca proponuje zarówno wagi elektroniczne kieszonkowe, jak również wagi w kształcie zapalniczki. W sprzedaży dostępne są produkty w różnych cenach. Każdy znajdzie wagę, która spełni jego oczekiwania.

Katalog produktów sklepu obejmuje również wiele innych akcesoriów dla palaczy. W asortymencie dostępne są również:

 • zapalniczki, w tym: zapalniczki krzesiwowe/elektryczne, palniki/żarowe,
 • filtry,
 • lufki,
 • tacki do jointów,
 • etui na tytoń, pouche, torby,
 • popielniczki,
 • pojemniki bezzapachowe,
 • preparaty aromatyzujące i czyszczące,
 • bibułki,
 • bonga,
 • młynki,
 • vaporizery.

W ofercie są także zioła oraz susz CBD, kosmetyki, olejki i żywność z konopi. Dużym zainteresowaniem cieszą się też części zamienne. Z kolei z bloga prowadzonego przez załogę sklepu można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o tematyce waporyzacji. Sprzedawca oferuje możliwość zakupów indywidualnych i hurtowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here