Sielskie wesele

Sielskie, wiejskie wesele to rustykalne wesele. Jest to bardzo ciekawa i oryginalna oprawa weselna w bliskości z naturą. Rustykalne wesele może być niezapomnianym wydarzeniem i bardzo ciekawą formą wesela. Drewniane stodoły, urocze chaty wiejskie, para młodych wpuszczona w pola pszeniczne, druhny w wiankach z polnych kwiatów to tylko część przykładów rustykalnego wesela.
Jak wykreować wesele rustykalne? Odpowiedzieć na to pytanie to poznać, przede wszystkim styl rustykalny i dowiedzieć się co najbardziej ten styl lubi. Najbardziej ze stylem rustykalnym kojarzy się drewno, ważna więc jest sala weselna w miejscu gdzie króluje drewno oraz wszelkiego rodzaju dodatki, które z wsią i stylem rustykalnym się kojarzą. Owe dodatki to: palety, beczki drewniane, podkładki, deski, pieński i skrzynki, ponadto tło rustykalne nadają również dekoracje ze sznurka i sam sznurek, płótno, owoce sezonowe, juta, konary, gałęzie, szyszki, warzywa. Dodatkowo powinny pojawiać się koronki babuni, girlandy, lampiony, szklane wazony, buteleczki czy słoiczki owinięte sznurkiem. Motywy sielskie i wiejskie to głownie to co góruje w stylu rustykalnym. Goście mogą być ubrani casualowo, niezbyt wyjściowo. Jednym słowem rustykalne wesele to wesele na luzie.
W Polsce bardzo trudno jest znaleźć odpowiednią salę na wesele rustykalne. Sal tego rodzaju jest mało a jeżeli już są to nie zapierają oddechu swoim wyglądem. Dlatego bardzo ważna jest więc dekoracja sali, by w pełni oddać styl i nastrój wesela rustykalnego.
Rustykalny nastrój można osiągnąć dzięki odpowiedniemu oświetleniu sali. Wszystko to może być za sprawą ogromnej ilości lampionów i sznurów świetlnych. Dzięki odpowiednim trikom oświetleniowym z łatwością można osiągnąć tajemniczy styl rustykalny.
Styl rustykalny oznacza styl wiejski a więc rustykalne wesele to wesele wiejskie. Jednak najwięcej par, które decydują się na tego rodzaju styl, pochodzi z miast. Pary ze wsi wciąż pragną mieć wesele z przytupem, na bogato, nie wiążąc się ze stylem rustykalnym. Jest to może i błąd, ponieważ rustykalne wesele nie musi być weselem tanin. Jest natomiast weselem o charakterystycznym stylu, z cała gamą ciekawych dodatków.
Cała oprawa weselna to cały szereg inspiracji opartych na bazie przedmiotów dawno już zapomnianych. Stare balie, kufry, beczki mogą zastąpić lodówki do alkoholu, mogą być bardzo ciekawą i oryginalną dekoracją podczas danego wesela. Wesela w stylu rustykalnym są coraz to bardziej popularne i modne i dają ogromne możliwości wykreowania bardzo miłej i swobodnej atmosfery podczas imprezy weselnej.
Styl rustykalny to także tchnienie nowego życia w przedmioty stare i zapomniane, które naprawdę mogą przydać się i nadać ciekawy charakter dekoracyjny sali weselnej w stylu rustykalnym. Styl rustykalny to tło do pięknych i ciekawych zdjęć weselnych i plenerowych. To styl, w którym można zawrzeć wiele ciekawych inspiracji dekoratorskich.
Sielskie wesele może być o niebo lepsze od wesela bogatego, ale i rustykalne wesele też może być weselem bardzo drogim.

zespolnapiecia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here