Największe tajemnice kobiecej torebki

Co kobieta nosi w swojej torebce? Prawidłowa odpowiedź brzmi: wszystko! Klucze, portfel, chusteczki, pomadkę, zabawkę dziecka, notes, długopisy, korek od szampana, śrubokręt i tym podobne rzeczy.

Według filozofii Coco Chanel torebki powinny mieć klasyczne kształty, a jednocześnie wyrażać kobiecy styl. Siła tych produktów tkwi w elegancji i prostocie, które idealnie współgrają z każdym typem osobowości. Nadają strojowi indywidualny sznyt. Taki rodzaj mody ma charakter ponadczasowy i nigdy się nie starzeje.

Nie zapominajmy także, że torebka ma zarówno pięknie prezentować się na kobiecym ramieniu, jak i być funkcjonalna. Jedynym słowem niezależnie od rozmiaru powinna pomieścić wszystkie damskie bibeloty.

Mówiąc o wyrobach od Coco Chanel torebki to jedynie wierzchołek modowej góry lodowej. Oprócz słynnych perfum Chanel numer 5, na punkcie których szalały kobiety na całym świecie, w ofercie marka ma też pomadki czy kostiumy. Te ostatnie skrojone jak z żurnala razem z torebkami tworzą zestaw, który sprawdzi się do biura, na zakupy czy na kolację.

Skoro nosi się ją cały dzień, to drugie imię naszej torebki powinno brzmieć wygoda. Co to znaczy? Na przykład pasek nie powinien wpijać się w skórę. Ważna jest także odpowiednia regulacja jego długości.

Zajrzyj do damskiej torebki, a zobaczysz, jakie życie prowadzi jej właścicielka. To hasło ma w sobie wiele prawdy. O czym prawdopodobnie Coco Chanel wiedziała. Znajomość kobiecej psychiki pozwala tworzyć rzeczy, które potem zachwycają miliony klientek.

kosmetomania.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMęczący okres
Następny artykułWspaniała coca cola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here