Kupujemy eleganckie kolczyki

Podłużne, okrągłe, srebrne i złote, z kryształkami Swarovski czy z perłami… Kolczyki to biżuteria, którą wybierają kobiety w każdym wieku. Pozwalają na całkowitą zmianę wizerunku, podkreślenie rysów twarzy, mogą sprawić, że kreacja stanie się bardziej drapieżna albo niezwykle romantyczna.

Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?
Każda kobieta ma inny kształt twarzy. Niektóre rysy są trójkątne, inne owalne, często okrągłe. Dobór kolczyków powinien być podyktowany nie tylko jakością i wyglądem biżuterii, ale także indywidualnymi cechami urody. Panie z buzią owalną potrzebują kolczyków, które nadadzą jej wyraziste rysy. Najlepiej sprawdzą się te w kształcie trójkątnym albo kwadratowym. Do twarzy trójkątnej czy kwadratowej pasują kolczyki krótkie, okrągłe, nie zaś wiszące. Panie z twarzami okrągłymi znakomicie będą wyglądać z kolczykami długimi, które nadają nieco ostrości rysom. Mogą być też modele krótsze, ale z pionowymi elementami.
Szukasz prezentu? Kolczyki będą idealne!
W sklepie z biżuterią https://zanka.com.pl/sklep/kategoria/kolczyki kolczyki dostępne są w różnorodnych formach. Zarówno takie, które świetnie będą dekorować na co dzień, jak i nadadzą się jako dopełnienie kreacji ślubnej i wieczorowej. Przepiękne modele z perłą czy kryształkami Swarovski to też świetny pomysł na prezent. Urodziny, imieniny, Dzień Matki czy ważny jubileusz warty jest świętowania, a prezent w postaci kolczyków zawsze sprawia dużo radości. Pamiętajmy, że biżuteria w każdej postaci nigdy nie wychodzi z mody, a złoto czy srebro to materiały szlachetne, wieczne i zawsze przepiękne.

shoeperwoman.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here