Kup używane auto bez ryzyka – sprawdź oferty w salonach dilerów

Zakupienie używanego samochodu w dobrym stanie technicznym wcale nie musi przypominać poszukiwania igły w stogu siana. Gdy chcemy stać się właścicielem pojazdu, który posłuży na wiele następnych lat, warto sprawdzić oferty dostępne w salonach dilerów!

Używane auta możemy znaleźć bez problemów przez portale ogłoszeniowe on-line. Możemy także odwiedzić lokalne komisy samochodowe oraz giełdy motoryzacyjne. Jeśli jednak liczy się bezpieczna transakcja, warto postawić na salony dilerów, w których również możemy kupić samochody z drugiej ręki.

Obecnie coraz więcej dilerów ma w swojej ofercie samochody używane. Swoje programy sprzedaży aut używanych prowadzi między innymi diler Ford w salonach na terenie całego kraju.

Jakie samochody możemy kupić u dilera?

W salonach dilerskich możemy znaleźć pełną gamę samochodów z drugiej ręki. To głównie samochody nowsze, kilkuletnie, które nadal są w kapitalnym stanie technicznym i wizualnym.

Samochody używane od dealerów pochodzą głównie z rozliczeń z klientami (wymiana, odsprzedaż), z leasingu, a także są legalnie sprowadzane od partnerów z innych krajów.

Wybór nie jest wprawdzie tak duży jak w przypadku ogłoszeń on-line czy giełd, ale są to modele starannie wyselekcjonowane, które mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Dlaczego warto kupić auto używane od dilera?

  • Sprawdzone pod kątem technicznym – samochody używane oferowane przez dilerów są dokładnie kontrolowane, a wyniki przeglądów są do wglądu klienta.
  • Gwarancja na używane – kupując auto używane od dilera, możemy otrzymać na nie półroczną lub roczną gwarancję.
  • Jazda próbna – możemy bez problemu odbyć jazdę próbną wybranymi modelami przed podjęciem decyzji zakupowej.
  • Dogodne finansowanie – w salonie można skorzystać z oferty kredytów lub leasingu.
  • Tanie ubezpieczenia – na miejscu kupimy też ubezpieczenie komunikacyjne bez przepłacania.
  • Dodatkowe bonusy – zniżki do ASO, gratisy dodawane do samochodu i inne udogodnienia.

Z ofertami dilerów samochodowych oferujących modele z drugiej ręki można zapoznać się już teraz na ich stronach internetowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here