Jak ściągać z youtube

Youtube jest ogromną platformą. Daje ona nam możliwości aby podzielić się tym co stworzyliśmy. Czasem nie mamy dostępu do internetu przez cały czas więc możemy pobrać filmy z platformy Youtube aby obejrzeć je w czasie kiedy nie będziemy mieli dostępu do sieci. Teraz przedstawię kilka sposobów na to jak ściągać z youtube.

Pierwszą opcją jest wykorzystanie konwerterów plików do samej ścieżki dźwiękowej bądź do pobrania całego filmu tak jak autor dodał go na platformę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, Aby pobrać film wystarczy nam link do strony na której w serwisie Youtube znajduje się wybrany przez nas film. Następnie wklejamy link do konwertera, wybieramy czy interesuje nas tylko ścieżka dźwiękowa a jeśli cały film to zaznaczamy inną opcję, kolejną rzeczą do wyboru będzie jakość z jaką chcemy zapisać dane film na naszym nośniku danych. Konwertery oferują między innymi jakość HD a niekiedy nawet FullHD. Wystarczy poszukać w google pod frazą: ” konwerter youtube ” a na pewno znajdziemy odpowiedni dla nas. Minusem tej opcji jest to że konwertery znajdują się zazwyczaj na stronach bogatych w reklamy bez możliwości ich pomięcia. No ale coś za coś.

Drugą opcją jest pobranie zewnętrznego oprogramowania, specjalnie stworzonego do pobierania filmów z youtube. Jest kilka programów odpowiednich do pobierania filmów z youtube. Bardzo popularny jest między innymi: YouTube Downloader. Jest to już bardziej zaawansowane oprogramowanie niż prosty konwerter na stronie internetowej. a co ważniejsze jest pozbawiony reklam. Do użycia tego programu będzie potrzebny nam tylko i wyłącznie link filmu z serwisu Youtube. Gdy wkleimy go w odpowiednie okno w programie możemy wybrać jakoś w jakiej ma być zapisany dany przez na film, oraz format kodowania pliku. Ten konwerter daje nam też kilka funkcji extra a mianowicie odtwarzanie filmów oraz konwertować istniejące już na naszym dysku pliki do innego formatu, np. z pliku wideo mp4 wyciągnąć samą ścieżkę dźwiękową w postaci mp3.

Teraz już każdy będzie wiedział jak ściągać z youtube filmy i muzykę za darmo.

tubator.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here