Jak naprawić związek

Pierwsze zachwyty, uniesienia, motyle w brzuchu niestety dosyć szybko mijają. Jedna randka, druga, jakiś wyjazd, wspólne spędzanie wolnego czasu i wspólne hobby, znajomi, z którymi lubicie spędzać czas – to wszystko na początku was spaja, jednoczy i umila spędzanie czasu. W końcu jesteście siebie na tyle pewni, że decydujecie się na małżeństwo. Zakochanie trwa nadal, wspólne planowanie ślubu, piękna ceremonia, później miesiąc miodowy oraz zakup i wyposażanie pierwszego gniazdka są pięknym czasem w życiu każdej pary.

Rutyna w związku

Jak naprawić związekWtedy wydaje się, że zawsze będzie tak cudownie i zachwyt drugą osobą nigdy nie minie. Niestety po jakimś czasie, nieraz to będzie kilka miesięcy, a w najlepszym przypadku kilka lat, do związku wkrada się rutyna. Często zdarza się, że partnerzy pracują w różnych godzinach, muszą siedzieć w biurze w weekendy i święta. Wtedy bardzo rzadko widują się, nie mówiąc już o zjedzeniu razem posiłku, rozmowie czy współżyciu. Niestety takie sytuacje coraz częściej prowadzą do separacji czy nawet rozwodu.

Jak naprawić związek?

Jak naprawić związek, gdy dojdzie do takiej sytuacji? Wszyscy radzą, że najlepsza jest poważna i spokojna rozmowa. A co wtedy, gdy na taką nie ma czasu? Wydaje mi się, że w takiej sytuacji zacząć robić miłe niespodzianki partnerowi. One nie zajmują tyle czasu, a potrafią wywołać uśmiech na ustach i przypomnieć o tym, co nas łączy. Liczy się nasza kreatywność i trochę zaangażowania, w działaniu jak naprawić związek. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów:

  • Nie lubisz gotować? zaskocz swoją żonę przygotowując romantyczną kolację. Na pewno choć jeden wieczór w tygodniu jesteście razem w domu. W sieci znajdziesz mnóstwo przepisów na oryginalne, ale proste w wykonaniu i smaczne danie. Działaj!
  • Jesteś zazwyczaj wieczorem tak zmęczona, że nie masz ochoty na igraszki w łóżku? Zaskocz wieczorem męża i czekaj na niego pod kołdrą w seksownej bieliźnie. Chyba tyle możesz się poświęcić, by raz na jakiś czas nie zasnąć momentalnie po położeniu się do łóżka? Radość męża gwarantowana
  • Piszcie do siebie często smsy. Chociaż w taki sposób nie widząc się utrzymujcie kontakt. Możecie w ten sposób planować co zrobicie, gdy w końcu uda Wam się wspólnie wygospodarować chwilę czasu. Pomyślcie o urlopie, taka forma relaksu na pewno poprawi wasze relacje.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here