Jak efektownie wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Chyba mało zdarzeń w życiu dostarcza tyle emocji co zaręczyny. Wszyscy prześcigają się w pomysłach i tradycyjne wręczenie pierścionka zaręczynowego podczas uroczystego obiadu, na oczach całej rodziny przechodzi powoli do lamusa.

Niektórzy po prostu uważają taką sytuację za zbyt banalną. Nie mniej jednak bardzo często dochodzi do wręczenia pierścionka przy sporej publiczności i nie jest to rodzinna impreza właśnie z tej okazji.

Oświadczyny w świetle jupiterów

Przodują w tym zwłaszcza celebryci. Przy okazji całkiem innej uroczystości, pod okiem pracujących kamer, nagle błysk, dźwięk i wzruszony mężczyzna wypowiada formułkę. Wszyscy niesamowicie zaskoczeni a najbardziej sama zainteresowana. Aż nasuwa się pytanie, kiedy przeglądali pierścionki zaręczynowe, żeby dobrać odpowiedni rozmiar a przede wszystkim trafić w gust.

Wszyscy pamiętamy oświadczyny Kanye Westa, gdy klęczał przed Kim Kardashian na oczach zachwyconych ludzi na stadionie. Zwykłym ludziom raczej ciężko byłoby przeprowadzić taka akcję na dużym obiekcie sportowym, ale dosyć często oświadczyny odbywają się na weselach zaprzyjaźnionej pary, podczas zabawy.

Bardziej kameralne momenty

Większość osób jednak woli własne towarzystwo podczas tej co by mówić dosyć intymnej chwili. Wręczenie pierścionka zaręczynowego podczas kolacji przy świecach lub w zaciszu romantycznej kafejki nie jest niczym niezwykłym, jednak pozostawienie go na dnie kieliszka partnerki, to już pachnie miłością z wielkiego ekranu. Na szczęście pierścionki zaręczynowe bywają ciężkie i do końca pozostają na dnie kieliszka z szampanem.

Romantyczne miejsca

Bardzo często wręczanie pierścionka odbywa się podczas wycieczek w romantyczne miejsca. Niejednokrotnie są one związane z wcześniejszymi przeżyciami pary. Są również sytuacje niemal symboliczne, które wszystkim kojarzą się z miłością.

Na przykład wieża Eiffla w Paryżu, gondola w Wenecji lub Tadź Mahal w Indiach. Jednak do tego rodzaju akcji trzeba nieco więcej nakładów finansowych.

Sposób reklamowy

Do tego trzeba kilka bilbordów ustawionych wzdłuż drogi, którą para najczęściej razem jeździ. Na każdym z nich to samo pytanie. Jeden może nie wystarczyć. Ciekawym sposobem na oświadczyny jest wykorzystanie radia.

Jednak musi być pewność, że w danym momencie ukochana słucha właśnie tej stacji. Od biedy można wykorzystać zakładowy radiowęzeł, ale czy to będzie w równym stopniu romantyczne?

Dla kinomanów

Para idzie do kina, najlepiej gdy jest to ulubiona komedia romantyczna. Gasną światła, zaczyna się film… aż tu nagle na ekranie pytanie do konkretnej osoby. Pełne zaskoczenie i te gratulacje od reszty widzów.

Dla hazardzistów

Co stoi na przeszkodzie, żeby oświadczyć się w kasynie? Duże stawki, jeszcze większe emocje i w momencie największego napięcia, mężczyzna wyciąga pudełeczko z pierścionkiem. Podobnie może być, gdy para uprawia jakieś sporty ekstremalne. Najpierw ciężka wspinaczka a na szczycie wielkiej góry a potem oświadczyny. Do tego jakie wspaniałe widoki… Takiej chwili kobieta na pewno nie zapomni do końca życia.

Ciekawe propozycje pierścionków zaręczynowych znajdziesz na https://www.karkosik.pl/380-pierscionki-zareczynowe

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here