Dobry film

Witam wszystkich stałych użytkowników konta, ja zalogowałem się dzisiaj, ponieważ wstyd przyznać ale dopiero wczoraj dowiedziałem się o tej stronie. Piszę, że wstyd, ponieważ podobnie jak wy jestem bardzo wielkim fanem kina.
Moimi ulubionymi filmami do których potrafię wracać po dziesięć razy są filmy wyprodukowane przez wytwórnie Marvel. Sami przyznajcie, że postacie stworzone przez Stana Lee są po prostu genialne. A najfajniejsze jest to, że w dzieciństwie posiadałem wszystkie komiksy ze stworzonym, przez niego postaciami, fajnie jest teraz oglądać i przypominać sobie historię swoich idoli w pełnometrażowym filmie.
Nie pomyślcie, że jestem duże dziecko i zamykam się tylko w świecie wymyślonych super bohaterów i nie jestem otwarty na inne propozycje kina. Otóż właśnie tak nie jest, paleta moich zainteresowań jest bardzo szeroka, zaczynając od horrorów na dramatach kończąc. Interesuje mnie wszystko, co można nazwać „dobrym kinem”. Jednak nie ukrywam, że filmy klasy „B”, średnio mnie zachęcają do oglądania, wychodzę bowiem z założenia, że jak mam spędzić przeszło dwie godziny na przysłowiowym „tyłku” to niech to będzie chociaż coś interesującego i przy czym nie zasnę po pół godzinie.
Z powodu podjęcia się przeze mnie nowej pracy, od przeszło pół roku mam straszne zaległości w oglądaniu filmów, a weszło strasznie dużo nowości do kin. I własnie z tego powodu mam pewien problem i mam nadzieje, że jako solidarni kinomaniacy pomożecie mi wyjść z opresji.
W pracy poznałem pewną dziewczynę, podchody do niej robiłem przez tydzień i w końcu się odważyłem, zaprosić Ją do kina. A jak wcześniej powiedziałem mam duże braki w temacie nowych filmów, i tu liczę na wasze opinie odnośnie jaki film polecacie na moją pierwszą randkę. Szczerze powiem, że nie wiem jaki moja partnerka na ten wieczór ma gust jeżeli chodzi o dobór repertuaru filmowego. Widać, że jest bardzo dziewczęca i delikatna, ale jak wiadomo pozory mogą mylić. Nie chcę, by wybór złego filmu zdyskwalifikował mnie jako potencjalnego chłopaka. Czekam na poważne opinie.

4emotion.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here