Co warto kupić bliskiej osobie na 20. urodziny?

Dwudzieste urodziny do okrągła rocznica, która także wymaga odpowiedniego upominku. Co warto kupić dla solenizanta, aby zrobić mu niemałą niespodziankę?

Lot w tunelu aerodynamicznym

Upominek urodzinowy wcale nie musi być rzeczą – możemy podarować również niezapomniane wrażenia!

Doskonałym pomysłem na niedrogi prezent tego rodzaju może być lot w tunelu aerodynamicznym, w którym można uzyskać efekt podobny do swobodnego spadania w przestworzach. Loty w tunelu są dostępne dla każdego – nie trzeba spełniać żadnych szczególnych wymagań, dlatego to kapitalny pomysł na prezent dla każdego, kto lubi przygody.

Za lot w tunelu aerodynamicznym zapłacimy około 250 złotych. Dostępne są także vouchery upominkowe.

Alkoholowe gry

Wspaniałym wyborem na dwudziestkę mogą być także różne alkoholowe gry. Takie upominki na pewno przypadną do gustu każdemu imprezowiczowi!

W sprzedaży można znaleźć różne alkoholowe gry, na przykład takie jak alkochińczyk, alkoholowe szachy, imprezową wieżę czy grę planszową „Stupromilowy las”. Cena to od około 30 do 80 złotych w zależności od gry.

Imprezowe gry można zamówić już teraz w sklepie internetowym 4gift.pl pod adresem: https://4gift.pl/gadzety/na-impreze/alkoholowe-gry.

Śmieszna koszulka

To pomysł na udany upominek zarówno dla niej, jak i dla niego.

Śmieszna koszulka z przyciągającym wzrok nadrukiem, na przykład z bohaterem ulubionego serialu albo gry, na pewno będzie udanym, praktycznym podarunkiem.

Dobry alkohol

Uniwersalnym pomysłem na prezent urodzinowy jest także alkohol.

Gdy mamy do czynienia z taką okrągłą rocznicą jak dwudziestka, warto pomyśleć o trunku z wyższej półki, na przykład o markowej whisky czy też o dobrej wódce. Osoby, które nie przepadają za tak wysokoprocentowymi alkoholami, mogą ucieszyć się również z zestawu craftowych piw.

Karta upominkowa do ulubionego sklepu

Uniwersalnym pomysłem na prezent może być także karta upominkowa do ulubionego sklepu stacjonarnego lub internetowego.

Doładowana określoną kwotą pozwoli obdarowanej osobie na samodzielne wybranie tego, co będzie dla niej najlepsze – bez ryzyka, że kupimy prezent, który nie będzie w jej guście!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here